Home en

ChatMyBot – Chatbot builder

Tylko u nas wraz z ChatBotem otrzymujesz również wtyczkę live chat na stronę www!

Znajdź chatbota dla swojej branży: finanse, fintech’y, startup’y, medycyna, dentyści, restauracje, salony kosmetyczne, gabinety lekarskie, fryzjerstwo i wiele innych. Gotowe scenariusze rozmów nie wymaga konfiguracji.

O nas
Automatyzujemy obsługę klienta, obsługę zamówień i wniosków oraz zakupy online

Nasze chatboty działają na przekroju wielu branż od obsługi wniosków kredytowych poprzez obsługę zamówień, automatyzację procesów zakupowych oraz zapisy na wizyty u dentystów fryzjerów, w salonach kosmetycznych.

Case studies

Korzyści

Konwersja

Na bazie danych z czatkredyt.pl udało się zmierzyć, że nawet 29% więcej klientów chętniej korzysta z usługi w przypadku obsługi przez chat niż w przypadku formularza

Zapisy i zamówienia

Nasza technologia umożliwia zintegrowanie chatbota z dowolnym narzędziem do zapisów oraz zamówień, dostarczamy też gotowe integracje. Na bazie danych z chatkredyt.pl odnotowaliśmy nawet 35% wzrost hot leadów niż w przypadku standardowych formularzy.

Obsługa klienta

Obsługa klientów i odpowiedzi na zadane pytania potrafią zająć mnóstwo czasu. Dzięki chatbotowi zaoszczędzisz nawet 33% kosztów na obsłudze klienta

Szybsze rozwiązywanie problemów

Nie trać więcej czasu na zajmowanie się trywialnymi pytaniami, nasz chatbot odpowie za Ciebie!

Mniej porzuconych koszyków

Dzięki angażowaniu użytkownika w rozmowę, jak i dzieki możliwości dołączenia konsultanta na każdym etapie rozmowy, zanotujesz nawet 30% wzrost liczby zamówień

Odkryj więcej

Często zadawane pytania

Nadal masz pytania? Dowiedz się więcej na tematy jakie poruszali ludzie podobni do Ciebie.

Nasz czatbot to wspierana sztuczną inteligencją technologia. Możesz go umieścić jako widget na stronie internetowej, zintegrować z fanpage’em na facebooku, lub jedno i drugie. Dowiedz się więcej na temat branż w jakich działa nasz chatbot na tej stronie chatmybot.com/branze.
Nasz czatbot jest zintegrowany z polularnymi systemami do obsługi zamówień i wniosków od finansów poprzez telecomy, po salony fryzjerskie i kosmetyczne.
Rozwiązujemy problemy w 3 podstawowych dziedzinach takich jak:
1. Bieżąca obsługa klienta np. pytania o ofertę
2. Obsługa wniosków i zapisów.
3. Customer onboarding.

Opinie klientów

You are in good hands

Świetne rezultaty udało nam się ograniczyć koszty obsługi klienta o prawie 30%. Nie musimy już umawiać klientów telefonicznie i manualnie przez facebooka. Teraz chatbot robi to za nas.

Adam Szablewski Właściciel, Szablewski usługi fryzjerskie
Tomasz KrajewskiCEO
Customer onboarding to zawsze ciężki proces. Przygotowanie odpowiedniej strony i obsługa zamówień nie należy do najłatwiejszych. Dzięki jbots.pl całkowicie zrezygnowaliśmy z formularzy a wszelkie procesy związane z założeniem konta obsługuje teraz chatbot.
Informacje

Ostatnie wpisy z naszego bloga

Pozostańmy w kontakcie

Masz pytanie?